• Rabat

SofaBaton X1 - Uniwersalny pilot programowalny z hubem, Google Home, Alexa

X1

SofaBaton X1 - najlepszy pilot uniwersalny na rynku.


Inteligencja, ergonomia, prostota obsługi mimo zaawansowanych funkcji. Kontrola nad każdym sprzętem domowej rozrywki, a nawet automatyki domowej, klimatyzacji w jednym urządzeniu. 
Integracja z Google Home, Alexa, Home Assistant i wiele innych.
1 052,85 zł
906,85 zł Zniżka 146,00 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 1 149,00 zł
Ilość

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Opis

baner%201.jpg
Czym jest seria Sofabaton X1

Pilot SofaBaton X1 jest uniwersalnie kompatybilny z praktycznie wszystkimi markami sprzętu audio i wideo. Łączy do 40 urządzeń w domu, w tym TV, DVD, Blu-Ray, dekodery telewizyjne i kablowe, konsole do gier, Apple TV, Roku i inne. Płynnie przełączaj się między urządzeniami za pomocą rolki przewijania z 20-calowym wyświetlaczem i ciesz się wygodnym sterowaniem i łatwą rozrywką. Jest to uniwersalny pilot do kina domowego do kina domowego, który jest przeznaczony do sterowania aktywnością w oparciu o scenariusze wielu urządzeń, dodając jednocześnie bezprzewodowy koncentrator, który naszym zdaniem może lepiej zaspokoić potrzeby zaawansowanych użytkowników.

step-1.jpg

Jednym kliknięciem wybierz scenariusz, w którym kontrolujesz kilka urządzeń jednocześnie 

Pilot uniwersalny SofaBaton X1 to obsługa zaawansowanych scen, dzięki którym kontrolujesz kilka urządzeń jednocześnie. Zmieniaj kanały na dekoderze telewizji satelitarnej, ustaw paramentry obrazu na telewizorze i jednocześnie steruj głosem na amplitunerze stereo. 
Dołącz konfigurowalne makro, aby budowac sekwencje, w której uruchamiasz kolejno wybrane urządzenia. 
step-2.jpg

Koniec problemów z zasięgiem w pełni bezprzewodowe rozwiązanie.

Hub SofaBaton X1 centralizuje sterowanie wszystkimi urządzeniami, kontrolując je za pomocą sygnałów bezprzewodowych IR, Wi-Fi lub Bluetooth w promieniu 10 metrów. 
Nie musisz się martwić o zasięg. Możesz ukryć kable i odbiorniki oraz sterować urządzeniami schowanymi w szafkach, czy za drzwiami. 


step-3.jpg


Kompatybilność z Asystentem Google i Amazon Alexa 

Inteligentny pilot uniwersalny do inteligentnego domu. 
WspółpraSteruj głosowo wszystkimi urządzeniami dodanymi do SofaBaton X1. 
„Hej Google, Włącz telewizor”, „Hej Google, wyłącz telewizor” 

Oczekujesz bardziej zaawansowanych funkcjonalności ? Sprawdź na forum społeczności SofaBaton informacje na temat kompatybilności X1 z Home Assistant i innymi usługami IOT.
step-4.jpg
Wyjątkowy deisgn i ergonomia 

SofaBaton X1 wykonany jest wysokiej jakości materiałów. 2-calowy wyświetlacz zapewniający czytelny obraz bez względu na natężenie światłą w pomieszczeniu. 
Rolka przewijająca, która zapewnia szybką i intuicyjną kontrolę i wybór urządzenia. 
Całość sprawia, że SofaBaton X1 to jedyny pilot, który może być w widocznym miejscu, aby był zawsze pod ręką.  
step-5.jpg

Prostota i ergonomia

Przycisk przewijania wygodny i szybki w obsłudze. Praktyczne rozwiazanie, umożliwiające szybkie poruszanie się w górę i w dół oraz przełączanie urządzeń


zhishi.jpg

buzhou.jpg


qjf.jpgPrzeczytaj opinie zadowolonych użytwkoników SofaBaton X1 :Klient Amazon, USA

"Kupiłem X1, aby zastąpić programowalny pilot do laptopa URC Mx-980. Miałem problem z uzyskaniem starszego pilota, aby równocześnie obsługiwał mój telewizor i Apple TV. X1 steruje Apple TV przez Bluetooth i działa bez zarzutu. Udało mi się zmusić go do obsługi zarówno mojego telewizora LG Nano, jak i mojego wzmacniacza Yamaha przez podczerwień. W porównaniu z pilotem URC konfiguracja mojego systemu była dziecinnie prosta, a pilot działa idealnie. Chociaż baza kodów dla odbiornika Yamaha nie jest kompletna, nauka kodów z pilota jest bardzo prosta. Chciałbym, aby pilot włączał się, gdy go podniesiesz, wydaje się, że działa bez konieczności dwukrotnego naciskania przycisków. Jakość wykonania wyjest bardzo dobra. Widziałbym potrzebę posiadania więcej niż 2 portów IR w przypadku bardziej złożonych konfiguracji, działa to doskonale dla moich potrzeb."Klient Amazon, Kanada

Moje podekscytowanie tym urządzenie było umiarkowane. Mój Harmony Elite nie ma możliwości aktualizacji listy kompatybilnych urządzeń, więc zdecydowałem się na Sofabaton. Mam kino domowe (telewizor 85", 11-kanałowy atmos, HD Bluray, XBoX, Apple 4k, Tivo itp.) uruchomione z tym pilotem w ciągu zaledwie kilku godzin. Rozpoznałem wszystkie moje urządzenia. Łatwy do podrasowania z opóźnieniami dziękim makrom, dyskretnymi kodami zasilania itp. Korzystanie z trybu uczenia się może sprawiać małe trudności, jeśli jesteś nowy w tego typu pilotach. Jeśli jesteś użytkownikiem Harmony, będziesz w domu.Klient Amazon, USA


Miło jest mieć jednego, łatwego w obsłudze i ergonomicznego pilota, a co najważniejsze, nie wymaga baterii!!! Ma aplikację, z którą można go używać, która sprawia, że używanie i programowanie jest znacznie łatwiejsze niż inny model/marka, z której korzystałem w przeszłości. Wszystkie przyciski zapalają się, co ułatwia korzystanie w ciemności, a ekran na pilocie pozwala wybrać mnóstwo innych opcji w porównaniu ze standardowymi pilotami. Nie miałem większych problemów z zaprogramowaniem do tego moich innych pilotów.Szczegóły produktu
X1
69 Przedmioty

Specyficzne kody

ean13
0795063906375
mpn
X1
1 inny produkt w tej samej kategorii:
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Powiązane artykuły na blogu