Kim jesteśmy
 
Sofabaton koncentruje się na  badaniach i rozwoju urządzeń zdalnego sterowania, aby były kompatybilny z wszystkimi urządzeniami. Od premiery pierwszego pilota, rozwijamy nasze urządzenia, aby zwiększać ilość kompatybilnych urządzeń zarówna dla naszych dotychczasowych jak i nowych klientów. 
 
Historia pilota Sofabaton
Od ponad 10 lat zajmujemy się badaniami i rozwojem technologii, a nasz założyciel doskonale zdaje sobie sprawę z powszechnych wad większości pilotów zdalnego sterowania dostępnych obecnie na rynku. Zmotywowany tym, stworzył własną markę: Sofabaton i poświęcił się badaniom, rozwijaniu i ulepszaniu tej branży, aby zapewnić użytkownikom lepsze wrażenia.
 
Niestety, Logitech Harmony, ówczesny lider branży, ogłosił, że porzuca biznes uniwersalnych pilotów. Sofabaton, grupa zapalonych fanów produktów audiowizualnych, postanowiła zaistnieć jako nowi liderzy urządzeń do zdalnego sterowania i zapewnić użytkownikom więcej funkcjonalności, większą wygodę i najwyższą kontrolę nad swoimi komponentami.
 
W 2019 roku zespół Sofabaton opracował uniwersalny pilot Sofabaton U1, który jest obsługuje do 15 urządzeń. Pomimo braku Huba i braku wsparcia dla Activity Control, wciąż jest on uznawany za nowy standard w pilotach uniwersalnych. Wielu entuzjastycznych użytkowników przekazało nam swoje opinie i wiele dobrych sugestii, aby pomóc w ciągłej optymalizacji produktów. Wiele z tych sugestii udało nam się zaimplementować w kolejnych wersjach firmware.
 
W 2022 roku,  Sofabaton uruchamia X1, który jest ukierunkowany na kontrolę aktywności opartą na wielu urządzeniach jednocześnie, dodając jednocześnie bezprzewodowy koncentrator, który naszym zdaniem może lepiej zaspokoić potrzeby zaawansowanych użytkowników. Rozpoczęliśmy kampanię na Kickstarterze w sierpniu 2021 r. i pomyślnie zebraliśmy 670 000 USD. Produkcja seryjna rozpoczęła się kolejno 1 października, a dostawę seryjną rozpoczęliśmy 1 listopada tego samego roku.
 
Nasz najnowszy produkt to U2, który jest następcą i spadkobiercą sukcesu U1.


Unikalny design

Każdy opracowany i wyprodukowany przez nas pilot zachowuje formę i kombinację atrybutów tradycyjnego pilota w założeniu niezwykle prostego w obsłudze. Biorąc pod uwagę funkcjonalność naszych produktów, nowy pilot X1 jest wyposażony w 2-calowy wyświetlacz z bezprzewodowym koncentratorem, który umożliwia dostosowanie dowolnej czynności, co upraszcza obsługę sprzętów domowej rozrywki.

 

Klient zawsze jest na pierwszym miejscu

Dzięki modelowi dystrybucji bezpośredniej do konsumenta, Sofabaton tworzy dla klientów bardziej opłacalny sposób zakupów, unikając przestarzałego łańcucha dostaw. Zdecydowanie nie jesteśmy pierwszą marką, która wprowadza All-in-one inteligentnego pilota na świecie, jednak jest jeden fakt, który napawa nas dumą – produkowane przez nas inteligentne piloty niezmiennie cieszą się największym zadowoleniem klientów. Osiągnięcie tego było możliwe dzięki doborowi materiałów, wyszukanemu opakowaniu i wyjątkowemu projektowi naszego zespołu inżynierów. Właśnie dlatego, że Sofabaton bierze pod uwagę opinie wszystkich klientów, możesz obsługiwać inteligentnego pilota, który najbardziej Ci odpowiada bez względu na to, czy jesteś entuzjastą technologii, programistą, czy amatorem,

 

Nasza wizja

Chcemy zapewnić naszym klientom inteligentnego uniwersalnego pilota, który będzie prosty i intuicyjny w obsłudze. 

 

Nasze wartości

Uczciwość i rzetelność

Szanujemy naszych klientów i pracowników. Ich opinia jest dla nas motorem dalszych działań.

 

Zachowaj innowacyjność

Tylko dzięki nieszablonowemu myśleniu i ciągłemu wprowadzaniu innowacji  możemy stać się liderem branży.